Jizerka 2017: SMRK a PRKNO

Ahoj, připomínám, že letos máme zamluvenou Pešákovnu od pátku 10.3. do neděle 12.3. Jak to vidíte s vaší účastí? díky Dan

My zase od soboty do neděle. Pokud by se to změnilo, tak dáme vědět.
Petr

Jestli vám nevyjde ten pátek, což by byla fakt škoda, tak přijeďte v sobotu včas … doufám, že tentokrát zkusíme ten okruh přes Smrk do Polska :-)
Určitě to bude moc prima vejletík :-)
tčus V.

Zdravíčko, koukal jsem na ty autobusy a není jich v pátek mnoho, jeden jede už po půl deváté (což bych neriskoval), pak jeden po desáté a pak až jeden v poledne.

Jediná rozumná možnost je tedy v 10:19 z Horního náměstí, příjezd do Bedřichova v 10:46. Pokud se u nikoho nic nezměnilo, tak v pátek autobusem pojedou Soulkovi, Kohoutkovi a já.

Dan s Lídou dorazí večer autem na Jizerku

Petr s Alčou v sobotu ráno na Jizerku – nechcete přijet už taky v pátek večer?

S Danem jsme se také bavili, že bychom saunu dali jen na sobotu, když budeme všichni. Dane, objednáš jí prosím?

Kamila definitivně „dobrovolně“ pomůže se zabijačkou, takže nedorazí bohužel vůbec.

d.

10 komentářů u „Jizerka 2017: SMRK a PRKNO“

  1. What’s up, this weekend is good in favor of me, as this time i am reading this enormous informative piece of writing here at my home.

  2. magnificent publish, very informative. I wonder why the other experts of this sector do not understand this. You should continue your writing. I am sure, you have a huge readers‘ base already!

  3. Ищете надежного подрядчика для устройства стяжки пола в Москве? Обращайтесь к нам на сайт styazhka-pola24.ru! Мы предлагаем услуги по залитию стяжки пола любой сложности и площади, а также гарантируем быстрое и качественное выполнение работ.

  4. Более качественной и быстрой услуги, чем механизированная штукатурка стен, вы не найдете. Специалисты с сайта mehanizirovannaya-shtukaturka-moscow.ru вам в этом помогут.

  5. magnificent submit, very informative. I wonder why the other experts of this sector do not realize this. You should continue your writing. I am sure, you have a huge readers‘ base already!

  6. You have mentioned very interesting details! ps decent site. „O human race born to fly upward, wherefore at a little wind dost thou fall.“ by Dante Alighieri.

Komentáře nejsou povoleny.