Jizerka 2018: Proč má Alča štěstí?

Během letošní Jizerky (9. – 11.3.) byly zodpovězeny 2 zásadní otázky – proč má Alča štěstí a co skrývá Lída pod peřinou :-), ale popořádku … přípravy:

Ahoj, předběhl jsi mě s mailem, který jsem se chystal napsat – potřeboval bych potvrdit počty lidí, abych je nahlásil na Pešákovnu. My přijedeme v sobotu odpoledne / v podvečer autem na Pešákovnu, svatbu kvůli nám neodloží, i když dnes mají ještě výslech na cizinecké policii, ale nepředpokládám, že by to mělo ještě něco změnit. d. ♠♣♥ fingáč jako prase :-) Jak se saunou? Předpokládám tedy pouze sobota. A v kolík abyste se mohli bezpečně zúčastnit? ♠♣♥ tak to víš, šetřej na trabanta a na dluh hrobníkovi :-) já myslím, že my bychom mohli dorazit kolem 18 hod, ale nemám představu, jak se bude svatba vyvíjet – avizován je pouze společný oběd ♠♣♥ Za nás platí, že přijedeme na Jizerku v sobotu ráno a připojíme se k ostatním účastníkům buď na Pešákovně nebo někde na tratích, podle toho kde budete 🙂 Petr ♠♣♥ já v neděli taky Malvíny plánoval (i když jsem byl po pátečním a sobotním hokeji dost hotovej :-), ale nakonec nás Víťa přemluvila, tedy hlavně děti, a vyrazili jsme na běžky na Jizerku … počasí i sníh naprosto idylický, tak snad to ještě chvilku vydrží :-) … taky jsme se stavovali na Pešákovně na oběd a je tam změna provozního, už tam není paní (prý je v důchodu), ale nějakej chlapík … tak jsem radši potvrdil naší rezervaci (měl to tam jen na papírku a nebyl si úplně jistý, zda dorazíme a už se mu tam někdo tlačil, že chce celou chalupu pro sebe na oslavu 60. narozenin … rezervace je potvrzená, jen je potřeba aby Daník zavolal a potvrdil počty na pátek a na sobotu) … ale asi musíme počítat s tím, že tam bude trochu hlučnější společnost, protože mají mít i nějakou kapelu … :-( tčus V. ♠♣♥ ahoj, díky za zprávu z Jizerky – na Pešákovnu jsem volal, paní skončila v prosinci, nový provozák vypadal po telefonu příjemně, tak uvidíme, oslava tam nějaká bude, ale nemělo by to mít na náš pobyt nějaký vliv … potvrdil jsem na pátek 6 osob (Kohoutci, Soulkovi, Bustovi) a na sobotu 10 osob (+ Radonští a my), prý tam zrovna teď také chumelí, takže by podmínky měly být dobrý … tak se těším d.

A průběh:

Aby nedošlo k nedorozumění posílám v příloze foto mého „němého milence“.
Je úžasný, hned jsem si oblíbila, těžko se s ním loučím, když se jede spát jinam, ale pravda je na transport takový trochu neskladný.
…..jo, a naštěstí mi ho Dan v ložnici strpí… :-)
Je z Tchiba, kdyby ho někdo taky chtěl…, ale zatím je vyprodán … což chápu :-)
Lída.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *