Jizerka 2018: Proč má Alča štěstí?

Během letošní Jizerky (9. – 11.3.) byly zodpovězeny 2 zásadní otázky – proč má Alča štěstí a co skrývá Lída pod peřinou :-), ale popořádku … přípravy:

Ahoj, předběhl jsi mě s mailem, který jsem se chystal napsat – potřeboval bych potvrdit počty lidí, abych je nahlásil na Pešákovnu. My přijedeme v sobotu odpoledne / v podvečer autem na Pešákovnu, svatbu kvůli nám neodloží, i když dnes mají ještě výslech na cizinecké policii, ale nepředpokládám, že by to mělo ještě něco změnit. d. ♠♣♥ fingáč jako prase :-) Jak se saunou? Předpokládám tedy pouze sobota. A v kolík abyste se mohli bezpečně zúčastnit? ♠♣♥ tak to víš, šetřej na trabanta a na dluh hrobníkovi :-) já myslím, že my bychom mohli dorazit kolem 18 hod, ale nemám představu, jak se bude svatba vyvíjet – avizován je pouze společný oběd ♠♣♥ Za nás platí, že přijedeme na Jizerku v sobotu ráno a připojíme se k ostatním účastníkům buď na Pešákovně nebo někde na tratích, podle toho kde budete 🙂 Petr ♠♣♥ já v neděli taky Malvíny plánoval (i když jsem byl po pátečním a sobotním hokeji dost hotovej :-), ale nakonec nás Víťa přemluvila, tedy hlavně děti, a vyrazili jsme na běžky na Jizerku … počasí i sníh naprosto idylický, tak snad to ještě chvilku vydrží :-) … taky jsme se stavovali na Pešákovně na oběd a je tam změna provozního, už tam není paní (prý je v důchodu), ale nějakej chlapík … tak jsem radši potvrdil naší rezervaci (měl to tam jen na papírku a nebyl si úplně jistý, zda dorazíme a už se mu tam někdo tlačil, že chce celou chalupu pro sebe na oslavu 60. narozenin … rezervace je potvrzená, jen je potřeba aby Daník zavolal a potvrdil počty na pátek a na sobotu) … ale asi musíme počítat s tím, že tam bude trochu hlučnější společnost, protože mají mít i nějakou kapelu … :-( tčus V. ♠♣♥ ahoj, díky za zprávu z Jizerky – na Pešákovnu jsem volal, paní skončila v prosinci, nový provozák vypadal po telefonu příjemně, tak uvidíme, oslava tam nějaká bude, ale nemělo by to mít na náš pobyt nějaký vliv … potvrdil jsem na pátek 6 osob (Kohoutci, Soulkovi, Bustovi) a na sobotu 10 osob (+ Radonští a my), prý tam zrovna teď také chumelí, takže by podmínky měly být dobrý … tak se těším d.

A průběh:

Aby nedošlo k nedorozumění posílám v příloze foto mého „němého milence“.
Je úžasný, hned jsem si oblíbila, těžko se s ním loučím, když se jede spát jinam, ale pravda je na transport takový trochu neskladný.
…..jo, a naštěstí mi ho Dan v ložnici strpí… :-)
Je z Tchiba, kdyby ho někdo taky chtěl…, ale zatím je vyprodán … což chápu :-)
Lída.

8 komentářů u „Jizerka 2018: Proč má Alča štěstí?“

  1. Wonderful goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you’re just too fantastic. I really like what you’ve acquired here, really like what you’re stating and the way in which you say it. You make it entertaining and you still take care of to keep it sensible. I cant wait to read far more from you. This is actually a terrific site.

  2. Ищете надежного подрядчика для устройства стяжки пола в Москве? Обратитесь к нам на сайт styazhka-pola24.ru! Мы предлагаем услуги по залитию стяжки пола любой сложности и площади, а также гарантируем высокое качество работ.

  3. С механизированной штукатуркой стен от mehanizirovannaya-shtukaturka-moscow.ru ремонт становится не только быстрым, но и качественным. Попробуйте самостоятельно, вы не разочаруетесь!

Komentáře nejsou povoleny.