Spavka 2019 – příprava

č. 20

Boží Dar – Penzion Pinokio

pátek 18.10.2019 – neděle 20.10.2019

Ubytování:

Cena za ubytování pro dospělou osobu v pokoji typu A (= pokoj se společným sociálním zařízením na patře -na každém pokoji typu A je umyvadlo s teplou i studenou vodou a na patře jsou zrekonstruované sprchy + WC). se snídaní v termínu: 18.- 20.10.2019, tj. 2 noci, je: 800,- Kč, pro dítě 3 – 7,99 let: 400,- Kč, pro dítě 8 – 12,99 let: 600,- Kč.

Cena za ubytování pro dospělou osobu v pokoji typu B (= pokoj s vlastním sociálním zařízení = vlastní koupelna + vlastní WC na pokoji). se snídaní v termínu: 18.- 20.10.2019, tj. 2 noci, je: 960,- Kč, pro dítě 3 – 7,99 let: 480,- Kč, pro dítě 8 – 12,99 let: 720,- Kč.

Děti do tří let ubytované s rodiči bez nároku na lůžko a stravu jsou zdarma.

Možnost objednání polopenze je za příplatek 125,- Kč (večeře = polévka + hlavní jídlo). Dětská porce je za polovinu.

Vemte si přezůvky a vlastní ručníky

Strava:

Je objednána 2 x večeře – pátek + sobota a 2 x snídaně – sobota + neděle. Možnost (nutnost) případně zrušit! Večeři dostanete do 9 hodin, později si ji můžete ohřát v mikrovlnce.

Nápoje:

pivo – budeme mít sud (50l, RUDOHOR), točí si každý sám, víno + tvrdý alkohol si prosím přivezte každý přivezte vlastní !

Přihlášení jsou:

Hířovi – první přihlášení; Soulkovi – díky, my se samozřejmě hlásíme a moc se těšíme; Sačkovi – rádi se zase zúčastníme; Pokorní – mám napsané a počítej prosím s námi; Hanka + Tom – díky moc za pozvání, moc rádi se s Tomem zúčastníme, jsem moc zvědavá, co se z toho nakonec vyklube :-); Bustovi – po opravdu povedené Spavce 2018 se hlásíme. Bilovi (pracovní důvody), Fabišovi, Kohoutkovi, Hrdličkovi (chřipka), Novotní, Radonští

S otazníkem

Dan Boledovič – Ahoj Honzo, můj pracovní plán na říjen budu mít až 28.9., tak se Tě potom případně zeptám, jestli se můžeme “dopřihlásit”.

Omluvenky:

Felendovi – my máme na tento termín naplánovanou dovolenou do Jordánska. V případě, že bychom nakonec nejeli či změnili termín, určitě se rádi přidáme (bude-li místo)

Adamovi – jako každý rok, nevím ani, jaký je plán fotbalu na srpen, natož v říjnu, takže si Spavku užijte a vzpomeňte si na nás …

Formanovi – u nás pořád stejná fotbalová písnička…..navíc Oli je do pátku večera pracovně mimo ČR. Kdyby se nám časově nakonec alespoň částečně zadařilo, zkusíme last minute 🙂 P.

Kramosilovi – ahoj, děkujeme za pozvání a organizaci, ale  jako každý rok nám tam zasahují basketbalové zápasy. Dle harmonogramu, co jsme nedávno dostali by měla hrát Anetka tento víkend v Kolíně a Pardubicích a Mikuláš v Lounech a Praze. Pokud by se něco změnilo, ozveme se. Všechny zdravíme. Martina

PROGRAM

SOBOTA

Kdo bude chtít (typicky fanoušci TV seriálu Rapl), vydá se v sobotu dopoledne  z Božího Daru přes Božídarské rašeliniště do Pivovaru Ryžovna, kde jsou připraveni speciálně pro nás udělat Raplův guláš.  (Sedi se venku, ovsem pri horsim pocasi muzete uz dovnitr, kde dokoncujeme lokal, ovsem kdyby extra prselo, bude nas gril taky muset byt zavren, stanek se zakladnimi pokrmy (utopenec, polevka, chleba se skvarkovou pomazankou) by mel byt. Pokud budete chtit, jsme schopni neco pro Vasi skupinu pripravit (gulas apod). Chalupa Rapla je na dohled od nas. Tesime se na Vas, PR)

Odpoledne je potom rezervována v 15:30 hodin exkurze v Jáchymově do Štoly číslo 1.  Cíl je naplánován s ohledem ke kulatému výročí od sametové revoluce, aby ani naše děti nezapomněly … 

Večer – možnost využít stůl na pinčes – buď turnaj, nebo obíhačka. Pálky s sebou !!!

Minulé ročníky ZDE

4 komentáře u „Spavka 2019 – příprava“

  1. Radonští – my také potvrzujeme účast a těšíme se na zajímavou akci a setkání se všemi jako vždy:)

  2. It’s going to be end of mine day, however before end I am reading this impressiveparagraph to improve my knowledge.

  3. This web site is really a walk-through for all of the info you wanted about this and didn’t know who to ask. Glimpse here, and you’ll definitely discover it.

  4. I would like to point out my love for your kind-heartedness supporting people who really need guidance on this one matter. Your special dedication to getting the solution all around has been exceptionally valuable and has frequently allowed women just like me to arrive at their goals. The valuable suggestions signifies so much to me and much more to my mates. Thanks a ton; from all of us.

Komentáře nejsou povoleny.