Čelákovický Stolní Mág 2017

Titul „Stolní mág Čelákovic“ zůstává i po 3. ročníku Mistrovství Čelákovic ve stolním curlingu v držení Vládi Soulka, který zkompletoval hattrick !!!

Účastníci 3. ročníku a v závorce výsledné pořadí v turnaji: Miloš Matůš (7.) Daniel Híře (2.), Ladislav Vodenka (4.), Vladimír Soulek (1.),  Jan Kohoutek (3.), Radek Lenc (5.), Kryštof Matůš (8.), David Híře (6.), Anička Hířová (9.)

 

„díky, termín je ok, tak můžeš zadat do výroby další destičku… :-) tčus“ Vláďa

„ahoj, rád dorazím … jak píše Vláďa, klidně zadej do výroby další destičku, jen jim prosím zdůrazni, že se píšu s měkkým i “  Dan

11 komentářů u „Čelákovický Stolní Mág 2017“

 1. vítej zlatý hattricku! 🙂
  moc pěkné to bylo, už se těším na další ročník a naše děcka taky … moc litovali, že jsem je nevzal taky … 🙂
  tčus
  V.

 2. Ahoj, jj, bylo to super. Akorát se to celkem protáhlo a domů jsme dorazili po 22 🙂 Díky za organizaci a ještě jednou gratulace vítězi!
  Miloš

 3. Já děkuji za pozvání a prima hru.
  Jak jsem fotky ukázal dětem, již chtěly hrát také, tak pro zmíněné odpoledne hlasuji též 🙂
  Radek

 4. co se týče dětí, tak by určitě byla fajn nějaká odpolední varianta, večer už je na nás pozdě a děti by to určitě taky bavilo
  L.

 5. Tak nevím, kam se nám ta akce posouvá:) To jako, že bychom přišli všichni s dětmi a hráli každý s každým třeba v sobotu nebo v neděli odpoledne? Nemám za sebou ten zážitek z pondělního večera, pod jehož vlivem se tyto úvahy nejspíš rodí. Budu si to muset nechat vyprávět:) Takto z venku mi to přijde zvláštní a nereálný už z toho důvodu, jak by se to sešlo, ale na druhou stranu, když to nebude v úplně maximálním počtu, tak to pro danou akci bude spíš lepší. Co by taky dělaly všechny ty děti, když zrovna nebudou hrát? Asi by to nemohlo probíhat v hospodě….

  Ale možná to bez té pondělní zkušenosti vidím zbytečně pesimisticky:)

  Petr

 6. tak pilně trénujte a při troše štěstí by se to za pár let mohlo podařit … 🙂
  co se týká dětí, uvidíme, kolik nás příští rok bude … mohli bychom se sejít dříve a děcka by si zahrály vlastní turnaj a pak by šli domů, abychom si ten večer ještě užili 🙂 … jsem ale rozhodně pro zachování tradičního místa turnaje u Boučků …
  tčus
  V.

 7. Asking questions are truly nice thing if you are not understanding anything completely, but this piece of writing provides pleasant understanding even.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *