Mikulášská 2011

Ahoj milí spolubydlící z Čelákovic a přilehlého širokého okolí !

Na vědomost tímto dávám, že naše „Mikulášské setkání“ je naplánované na neděli 4.12. od 17 do 19h v shromažďovacích prostorách budovy Chanos u nás na Kamence (pro nečelákovické ZŠ, mimo jiné tam, kde se každoročně koná Leguán. Tedy i příjezd je stejný, parkovat můžete u tělocvičny).

Zamluvila jsem „skákací hrad„, aby naše ratolesti přivítali Mikuláše a čerty patřičně naladění. Jen doufám, že se nám tam neušlapou.

Na občerstvení jsme se domlouvali, že každý přinese něco malého. Přímo v Chanosu je kuchyňka, kterou máme k dispozici na vaření kávy, čaje atd. Pro děti mě napadlo, že by se dal koupit hromadně džus + např.neperlivá voda k ředění a nebo to také nechat na každé rodině jednotlivě. Ale dovléct tam něco hromadně mně připadá jednodušší vzhledem k malému občerstvení dle vlastní inspirace.

Pokud má někdo jiný nápad, sem s ním, jen upozorňuji, že se se mnou po emailu špatně diskutuje neb tu trávím jen málo času. Je tu k dispozici i přehrávač DVD, ale raději bych přece viděla zabavit ty starší nějakou hrou – soutěží. Třeba mně ještě něco napadne. Jedinou nevýhodou těchto prostor je, že budeme muset dát pozor na výzdobu, při případném poškození by mně asi naše p. ředitelka nepochválila. 🙂

Pronájem prostor jsme dostali 70,- Kč na h, zapůjčení hradu je 500,- Kč na den. Kolik si řekne pan Mikuláš ještě nevím, rozpočítáme na místě.

Takže zbývá jen, abyste začali sepisovat a posílat hříchy svých zlatíček … pokud samozřejmě vůbec nějaké hříchy jsou 🙂 … a já je pak předám Mikulášovi.

Tak se moc těším na shledání, doufám, že se vydaří. Pokud jsem na něco zapomněla, děkuji za připomínku.

Zatím se mějte fajn. Kamila

Další ročníky:  >>>  2012   2013   2014   2015     

 

3 komentáře u „Mikulášská 2011“

Komentáře nejsou povoleny.