Šumava – pramen Vltavy

Zdravíčko přátelé,

rád bych navázal na loňskou velmi povedenou výpravu do Krkonoš a připravil jsem tentokrát výlet na Šumavu. Bylo to trochu komplikovanější stran ubytování, ale i naplánování trasy a výběru termínu, ale nakonec se snad vše podařilo vyřešit

Není to tentokrát klasická hřebenovka, jako v Krkonoších, protože těch možností na Šumavě je opravdu hodně. Ale snažil jsem se to vymyslet tak, aby to vyšlo cca na 3 dny, aby trasy děcka zvládli a abychom se v cíli mohli najíst a vyspat. A taky to tématicky navazuje na cestu k pramenům Labe, protože hlavním cílem bude pramen Vltavy.

Itinerář výpravy přikládám. Ubytování je rezervováno a v nejbližších dnech bude potřeba zaplatit zálohy. Ubytování hlavně na Modravě nebude asi žádný zázrak, ale sehnat něco ne 1 den, prakticky již v sezóně a pro tolik lidí bylo fakt složité a už jsem myslel, že na tom vše ztroskotá  … ten penzion Zlatá stezka byla poslední šance. Na Kvildě jsme zatím rozděleni, ale vypadá to nadějně, že by mohli být ještě další volné pokoje v penzionu U pily, tak bychom snad mohli bydlet společně. To ještě rychle prověřím.

Termín je domluven na pá – ne 24/6-26/6, takže by měl dle předběžného průzkumu vyhovovat všem. Předpoklad je, že by se vyráželo v pátek cca v 10,30-11,00 od Čeňkovi pily.

Tak mi prosím napište co nejdříve ! Díky V.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *